Dámské holínky FLAMEshoes černé - vyrobené na Slovensku

Nové

Chcete něco, v čem bude pohodlně, teplo a sucho? Zkuste holínky od slovenské firmy FLAMEshoes. 

Tyto holínky nejsou z Asie, ale vyrobili je na Slovensku. Ten rozdíl v kvalitě uvidíte prostě hned - jsou velmi lehké a mají pořádnou podrážku. Navíc mají vyjímatelnou výstelku!

Velikosti jsou o něco menší než běžně, tak raději vybírejte větší.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

299 Kč

Parametry

ZnačkaFLAMEshoes
Zařazenídámská obuv
Druh obuviholínky
MateriálEVA + textil
Obdobíjarní/podzimní
BarvaČerná

Více informací

Kvalitní dámské holínky z extrémně lehkého materiálu

  • Uvnitř gumáků je vyjímatelná vrstva pro větší pohodlí a teplo, která zároveň nezabere mnoho místa, abyste si mohli do holínek vzít i například tlusté  ponožky a být tak v suchu a v příjmeném teple.
  • Holínky byly vyrobeny u našich sousedů na Slovensku a ten rozdíl v kvalitě zpracování, oproti klasickým gumákům z Číny, poznáte opravdu na první pohled!
  • Velikosti jsou o něco menší než běžně, tak raději vybírejte větší.

Obuv vyrobená na Slovensku podléhající přísným kvalitativním standardům. Je vyrobena z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje. Oproti konkurentům společnost FLAMEshoes nepoužívá při výrobě lepidlo a jednotlivé prvky do sebe přesně zapadají, což je nejenom mnohem ekologičtější přístup, ale výsledné produkty nejsou cítit typickým nepříjemným zápachem a nezpůsobují alergické reakce na složky lepidla. Kvalita materiálů i provedení snese srovnání s nejlepšími výrobci tohoto typu obuvi na světě - díky vysoké produktivitě moderního vybavení a unikátnímu know-how ovšem za zlomek běžné ceny. 


FLAMEshoes

Slovenská společnost FLAMEshoes sídlí na Slovensku v okolí Bardějova. Zaměstnává téměř výhradně lidi z okolních obcí, přispívá k zvelebování sousedství, finančně pomáhá rozvoji místních dětských sportovních klubů a část zisků daruje na charitativní účet Červeného kříže. 

Green

Samotná výroba je vlastně několika stupňová recyklace. Surovina, ze které je tato obuv z větší části vyrobena, vzniká jako vedlejší produkt při zpracování ropy ve Spojených státech, Číně nebo Indii. Odpad z výroby ve společnosti FLAMEshoes je dále využíván na výrobu podlahových krytin. Teplo vznikající během výroby je využíváno k vytápění celé výrobní haly. 


  

Výroba je situována v oblasti Bardějova na Slovensku, kde má obuvnictví velmi dlouhou historii. Spojení tradičního přístupu a moderních strojů má jediný cíl: spokojeného zákazníka.

Další produkty ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: