Dámské holínky FLAMEshoes černé - vyrobené na Slovensku

Nové

Chcete něco, v čem bude pohodlně, teplo a sucho? Něco, co dlouho vydrží a nevypadá to jako z pouti? Zkuste holínky od slovenské firmy FLAMEshoes. 
Budete v suchu i v tom nejhorším bahně. Tyto holínky nejsou z Asie, ale vyrobili je na Slovensku! Ten rozdíl v kvalitě uvidíte prostě hned. Jsou velmi lehké a mají pořádnou podrážku, takže už žádné klouzání v bahně! Navíc mají vyjímatelnou výstelku!

Více informací

Skladem

449 Kč

Parametry

Značka FLAMEshoes
Zařazení dámská obuv
Druh obuvi holínky
Materiál EVA + textil
Období jarní/podzimní
Barva Černá

Více informací

Kvalitní holínky z extrémně lehkého materiálu a s pořádnou podrážkou. Uvnitř gumáků je vyjímatelná vrstva pro větší pohodlí a teplo, která zároveň nezabere mnoho místa, abyste si mohli do holínek vzít i například tlusté  ponožky a být tak v suchu a v příjmeném teple. 
Holínky byly vyrobeny u našich sousedů na Slovensku a ten rozdíl v kvalitě zpracování, oproti klasickým gumákům z Číny, poznáte opravdu na první pohled! 
Vyberte si holínky, které se Vám budou líbit a zároveň Vám dlouho vydrží. 

Obuv vyrobená na Slovensku podléhající přísným kvalitativním standardům. Je vyrobena z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje. Oproti konkurentům společnost FLAMEshoes nepoužívá při výrobě lepidlo a jednotlivé prvky do sebe přesně zapadají, což je nejenom mnohem ekologičtější přístup, ale výsledné produkty nejsou cítit typickým nepříjemným zápachem a nezpůsobují alergické reakce na složky lepidla. Kvalita materiálů i provedení snese srovnání s nejlepšími výrobci tohoto typu obuvi na světě - díky vysoké produktivitě moderního vybavení a unikátnímu know-how ovšem za zlomek běžné ceny. 


FLAMEshoes

Slovenská společnost FLAMEshoes sídlí na Slovensku v okolí Bardějova. Zaměstnává téměř výhradně lidi z okolních obcí, přispívá k zvelebování sousedství, finančně pomáhá rozvoji místních dětských sportovních klubů a část zisků daruje na charitativní účet Červeného kříže. 

Green

Samotná výroba je vlastně několika stupňová recyklace. Surovina, ze které je tato obuv z větší části vyrobena, vzniká jako vedlejší produkt při zpracování ropy ve Spojených státech, Číně nebo Indii. Odpad z výroby ve společnosti FLAMEshoes je dále využíván na výrobu podlahových krytin. Teplo vznikající během výroby je využíváno k vytápění celé výrobní haly. 


  

Výroba je situována v oblasti Bardějova na Slovensku, kde má obuvnictví velmi dlouhou historii. Spojení tradičního přístupu a moderních strojů má jediný cíl: spokojeného zákazníka

Další produkty ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: