Dámské clogsy FLAMEshoes B-2006 černo-fialové

Vysoce kvalitní obuv vyrobena na Slovensku v okolí Bardějova, kde má výroba obuvi dlouhou historii.

Kvalita materiálů i provedení snese srovnání s nejlepšími výrobci tohoto typu obuvi na světě - díky vysoké produktivitě moderního vybavení a unikátnímu know-how ovšem za zlomek běžné ceny.

Doporučujeme si vybrat raději větší velikost

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
249 Kč
Kategorie: Dámské clogsy bez kožíšku
Barva: Černá
Zařazení: Dámská bota
Druh obuvi: Sandále
Typ: Clogsy
Značka: FLAMEshoes
Země původu: Slovensko
Materiál: EVA
Období: Letní

Dámské pantofle clogsy

Obuv vyrobená na Slovensku podléhající přísným kvalitativním standardům. Je vyrobena z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje. Oproti konkurentům společnost FLAMEshoes nepoužívá při výrobě lepidlo a jednotlivé prvky do sebe přesně zapadají, což je nejenom mnohem ekologičtější přístup, ale výsledné produkty nejsou cítit typickým nepříjemným zápachem a nezpůsobují alergické reakce na složky lepidla. Kvalita materiálů i provedení snese srovnání s nejlepšími výrobci tohoto typu obuvi na světě - díky vysoké produktivitě moderního vybavení a unikátnímu know-how ovšem za zlomek běžné ceny.

logo-flameshoes

Slovenská společnost FLAMEshoes sídlí na Slovensku v okolí Bardějova. Zaměstnává téměř výhradně lidi z okolních obcí, přispívá k zvelebování sousedství, finančně pomáhá rozvoji místních dětských sportovních klubů a část zisků daruje na charitativní účet Červeného kříže.

recycle

Samotná výroba je vlastně několika stupňová recyklace. Surovina, ze které je tato obuv z větší části vyrobena, vzniká jako vedlejší produkt při zpracování ropy ve Spojených státech, Číně nebo Indii. Odpad z výroby ve společnosti FLAMEshoes je dále využíván na výrobu podlahových krytin. Teplo vznikající během výroby je využíváno k vytápění celé výrobní haly.

DSC_1613male

vyroba-obuvi-texbase

Výroba je situována v oblasti Bardějova na Slovensku, kde má obuvnictví velmi dlouhou historii. Spojení tradičního přístupu a moderních strojů má jediný cíl: spokojeného zákazníka.

Nevyplňujte toto pole:
JZ Avatar autora 1.6.2022 22:41
Už dva roky se snažím koupit v této barvě, prosím je reálné,že budou ve velikosti 40 ?? Někdy?? Děkuju moc
Odpovědět
SR Avatar autora 14.3.2022 20:31
Dobrý den, chci se zeptat jestli budete mít u těchto také velikost 41, 42. Děkuji Robovská
Odpovědět
K Avatar autora Dotaz 16.2.2022 13:09
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budete mít u tohoto druhu pantoflí i větší velikosti 40 a 41. Děkuji
Odpovědět
Zpět do obchodu